רונן הלל ניהול מוניטין בגוגל

נשמח לשיתוף המאמר

גוגל – הסודות של גוגל נחשפים

אנשים וארגונים היו מוכנים לשלם מיליונים ואפילו מיליארדים כדי לפצח את האלגוריתם של גוגל וכדי להבין המנגנון של חברת גוגל google  ענקית הטכנולוגיה האמריקאית הנמצאת בבעלות חברת האם אלפאבית.

גוגל הוקדמה במטרה ברורה לשלוט על המידע הגלובאלי ולהפיק תועלות כלכליות ואחרות מהמידע המופיע באינטרנט. גוגל היא החברה המובילה בעולם המספקת שירותי חיפוש, מידע ופרסום באינטרנט וברשתות החברתיות והיא חתומה על פיתוחים טכנולוגיים רבים כולל מערכת הפעלה אנדרואיד, דפדפן גוגל כרום ועוד.

גוגל הוקמה בחודש ספטמבר 1998 על ידי לארי פייג' וסרגיי ברין ששינו את העולם עם מנוע החיפוש שפיתחו להם כחלק מפרויקט מחקר במהלך לימודיהם באוניברסיטת סטנפורד הקרוי על שם המונח המתמטי Google.

ההכרה הגדולה של גוגל נרמה מאז החל מהיותה מנוע החיפוש הטוב ביותר בעולם ועל לממציאת הג'ימייל ושירותים מקוונים נוספים.

המהפכה הגדולה של גוגל החלה ברגע שהבינה כיצד לייצר כסף מתוצאות החיפוש באינטרנט וכיצד להתפרנס מפרסום. הכרה זו הפכה את גוגל לשולטת על התוכן ולמשפיעה העולמית כמעט על כל פרט הנוגע לחיינו.

רונן הלל מומחה גוגל ו-ניהול מוניטין

רונן הלל הוא מומחה גוגל לניהול מוניטין ומכיר מקרוב מאד את המערכות של גוגל ואת ההרגלים השונים של הגולשים. כיום כ-90 אחוז מההחלטות הנוגעות למידע מושפעות מתוצאות העמוד הראשון בגוגל ומדובר בתוצאות חיפוש אורגניות.

דירוג התוצאות בגוגל קובע את מידת האמון, ההשפעה ואת ההנעה לפעולה. על פי תוצאות חיפוש אלה אנשים מגבשים דעות, מבצעים החלטות מהותיות ומושפעים ברמות גבוהות ביותר.

בניהול מוניטין לדירוג התוצאות בגוגל השפעה מכרעת. אם הפרסומים הראשונים בגוגל מבטאים הקשרים שליליים, הרי שהם יוצרים אי אמון, סלידה וריחוק. אם התוצאות הראשונות בחיפושים בגוגל מציגות תוצאות חיוביות, תוצאות רלוונטיות המשדרות אהדה, הצלחות ואמינות – הם משפיעות על החלטות קנייה, על החלטות מהותיות בחיים, על זוגיות, פרנסה, מגורים, קריירה, כסף, עבודה ועוד.

בשנים האחרונות הרבה מאד אנשים וחברות למדו כיצד לנצל את מנוע החיפוש של גוגל כדי לייצר מינפולציות ולפגוע באחרים. במקביל גם מנוע החיפוש התפתח והאלגוריתם הפך מרובוטי למבוסס בינה מלאכותית.

כתוצאה משינויים אלה נעשות מניפולציות רבות בתוצאות החיפוש,  המיקומים נעשו נחשקים ויוקרתיים וקריירות שלמות של אנשים וחברות מושפעות מהשינויים במיקומים בגוגל ומהמידע המופיע ברשת, במיוחד בתוצאות החיפוש הראשונות בגוגל.

רונן הלל, כמומחה לאינטרנט ולגוגל מכיר מקרוב את גוגל ואת הטכנולוגיות השונות של החברה. הודות לידיעות נרחבות בתחום, ניסיון עשיר, שיטות עבודה, מחקרים וטכנולוגיות חדשניות – הרבה מאד אנשים, חברות, מותגים ועסקים נהנים משירותים של ניהול מוניטין בגוגל וכך דואגים לזהות האינטרנטית שלהם ולתדמית ברשת.

כיום כל אדם וכל חברה מחויבים לנהל את התדמית שלהם ברשת ולשמור על המוניטין . ניתן לבצע את זה באמצעים פשוטים וחובבניים ואם זקוקים לשירותים מתקדמים של ניהול מוניטין בגוגל וניהול מוניטין ברשת – ניתן לשכור את השירותים של רונן הלל.

צרו קשר

הצטרפו לכלל הלקוחות שלנו הצלחה שלכם הצלחה שלנו :-)

לכתבות נוספות בניהול מוניטין

רונן הלל ניהול מוניטין בגוגל
מחיקת דברים רעים מגוגל

מחיקת דברים רעים מגוגל

מחיקת דברים רעים מגוגל הסרת מידע מגוגל היא פעולה שרבים רוצים לשלוט בה אבל הבעיה שגוגל לא מאפשרת למחוק תכנים אלא רק במקרים קיצוניים ומדויקים

להמשך קריאה >>>
רונן הלל ניהול מוניטין בגוגל
מחיקת מוניטין שלילי מהאינטרנט

ניקוי מוניטין באינטרנט

ניקוי מוניטין באינטרנט בשעה שניתן ללכת על החיקויים ולקבל שיטות  עבודה מיושנות ואיטיות ובעיקר בזבוז זמן על פעולות שבהן דוחקים ביטויים שליליים ודוחקים את הרשמים

להמשך קריאה >>>
מחיקת סרטונים פורנוגרפיים מגוגל
מחיקת סרטונים פורנוגרפיים מגוגל

מחיקת סרטונים פורנוגרפיים מגוגל

מחיקת סרטונים פורנוגרפיים מגוגל אם העליתם בטעות סרטונים פורנוגרפיים או מידע אישיי רגיש שאתם מתחרטים עליו ורוצים להסיר מגוגל – אנו מעניקים שירותים אלו באופן

להמשך קריאה >>>
רונן הלל ניהול מוניטין בגוגל
מוניטין תוכן אינטרנטי 

מוניטין תוכן אינטרנטי

מוניטין תוכן אינטרנטי תוצאות חיפוש גוגל מושפעות מהתוכן האינטרנטי והמומחיות שלנו בניהול מוניטין בחברת רונן הלל היא שליטה על התוכן בגוגל ומתן אפשרויות שליטה וניהול

להמשך קריאה >>>
מחיקת מסמכים משפטיים
מחיקת פסקי דין 

מחיקת פסקי דין

מחיקת פסקי דין הדרך הטובה והיעילה ביותר למחוק פסקי דין מהאינטרנט היא לשכור את שירותנו ולקבל ניקיון מוחלט בגוגל של כל הקטעים השליליים, לרבות הסרת

להמשך קריאה >>>
ניהול מוניטין בגוגל - רונן הלל
מחיקת רישומים מגוגל

מחיקת רישומים מגוגל

מחיקת רישומים מגוגל השם שלך צריך להיות זך ונקי כמו יהלום. אבל אם הוא נפגע  בגוגל מכל סיבה שהיא – אל תחכה לניסים ואל תרים

להמשך קריאה >>>

ליצירת קשר לתחילת לניהול מוניטין